Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]

Kalendář akcí

Přednášky

Neděle 25. března 2018. 15h - Hypersenzitivní lidé. Festival Evolution. Výstaviště Holešovice Praha.


Kurzy a semináře

DATUM DEN ČAS KOD KURZ

21.03

2018
St 09:00 - 16:00 A12 HVĚZDNÉ NAPOJENÍ A KRYSTALY 

TYP: OSTATNÍ, MÍSTO: CENTRUM MANAIA, RIEGROVA 6, BRNO

HVĚZDNÉ NAPOJENÍ. Jsme svým vědomím spojeni s Plejádami, Síriem, Orionem, Lyrou, Venuší, Andromedou, Arkturiány, galaktickou a intergalaktickou radou. Každá skupina bytostí ze souhvězdí a planety má vlastní energetickou strukturu a záměr, kterým působí na rozvoj vědomí lidstva na Zemi. Tyto milující a moudré bytosti předávají léčivou energii, pracují s posvátnou geometrií, pročišťují a uzemňují nás, zvyšují vnímání galaktických záležitostí a nabízejí rozvoj různých schopností a darů pro lidstvo. Témata: Integrace Ka a Ba. Delfíní vlnový efekt. Posvátná geometrie orgánů, žláz a částí těla. Mužská a ženská energie v těle. Světelná – delfíní tantra. Integrace hvězdného Já. Planetární a hvězdné napojení, napojení na zdroj. Kristovské vědomí. Naše setkání je spojeno s oslavou jarní rovnodennosti a sezónním pročištěním. Je to jeden ze čtyř dnů v roce, kdy se po celé Zemi setkávají lidé se stejným záměrem.

30.04

2018
Po 09:00 - 16:30 A11 INSTINKT, NESPOUTANÉ JÁ 

TYP: OSTATNÍ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

INSTINKT, NESPOUTANÉ JÁ. Instinkt nám pomáhá sladit vnitřní touhy s tím, jak jednáme. Prohlédnout naši naivitu, slabý náhled na motivy ostatních, nepozornost k náznakům v okolí nebo následovat to, co je silnější, bez ohledu na to, jestli je to správné. Instinkt ochraňuje naše psychické teritorium, naše svaly. Je to přirozená ochrana před silným egem člověka. Pokud máme úkol a vizi, nenechat se smést z cesty jednáním člověka, který má své úmysly. Abychom to poznali, musíme si být vědomi svého ega a emočního sklepa, kde jsme pohřbili své emoce a touhy. Je to mít na výběr - nastavit štít, seknout mečem nebo otevřít srdce. Témata: Spojení s ženským srdcem, tanec na základní, sakrální a solární centrum. Vysledování skutečnosti. Zasvěcení v podzemním lese. Tento seminář je určen pro síly, které jsou v nás přehlížené a nepochopené. Nespoutané Já nás učí čelit velké síle. Pokud to uděláme, nějaká část této síly připadne nám. Je to volné pokračování témat Integrace mateřského zranění a Velké léčení ženského srdce.

01.05

2018
Út 09:00 - 16:30 A21 LÁSKA A VZTAHY 

TYP: OSTATNÍ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

LÁSKA, VZTAH, DOTEK. Toto jarní setkání je pro muže a ženy, kteří se chtějí v období Beltainu a prvního máje, otevřít lásce - ať už jste single, ve vztahu nebo je váš vztah komplikovaný. Uděláme rituál k Beltainu, kde se spojíme se svým tělem, vášní, sexualitou - s milencem a milenkou v sobě, s bohyní krásy Afrodíté. Témata: vztah mezi mužem a ženou, zážitek bezpodmínečné lásky v těle, blízkost a hranice, posvátnost partnerství, myšlení - cítění - ochota, dávání - braní, milovat - být milován. Těším se :)

26.05

2018
So 09:30 - 17:00 A41 ATLANTIDA A LEMURIE, POSELSTVÍ PRACOVNÍKŮ SVĚTLA 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: CENTRUM RADOSŤ, LÝCEJNÁ 4, BRATISLAVA

ATLANTIDA A POSELSTVÍ PRACOVNÍKŮ SVĚTLA. Pozvání od: dávné civilizace Atlantida. Pro: tvou duši. Kam půjdeme: k sobě, domů. Co budeme potřebovat: otevřené srdce i odvahu, důvěru i ostražitost. Proč: Vzpomenout si, získat podporu a péči, spojit se se svou skupinou duší. Témata: Společné léčení, vyrovnání energií, nový rytmus, práce s krystaly ve dvojicích. Atlantské vědomí, tón duše, třetí oko, specifické krystaly, delfíni. Chrám jednoty a Chrám zvuku a barev, láska a jednota, váš život v Atlantidě, jasné myšlení, přijetí svých schopností a schopnosti manifestace. Pád Atlantidy, současnost a budoucnost. Indigoví a křišťáloví jedinci, lidský anděl, hvězdné duše a fialový (vůdčí) jedinec. Je tu východ slunce a klidné moře, teplé, oranžové světlo proudí na uklidněný svět... Těším se :) Cena: 70 €

27.05

2018
Ne 09:30 - 17:00 A41 ATLANTIDA A LEMURIE, POSELSTVÍ PRACOVNÍKŮ SVĚTLA 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: CENTRUM RADOSŤ, LÝCEJNÁ 4, BRATISLAVA

LEMURIE A POSELSTVÍ PRACOVNÍKŮ SVĚTLA. Pozvání od: dávné civilizace Lemurie. Pro: tvou duši. Kam půjdeme: k sobě, domů. Co budeme potřebovat: otevřené srdce i odvahu, důvěru i ostražitost. Proč: Vzpomenout si, získat podporu a péči, spojit se se svou skupinou duší. Témata: Společné léčení, vyrovnání energií, nový rytmus, práce s krystaly ve dvojicích. Spojení se zemí, s krystaly země, sluncem, hvězdami. Křišťálová a ametystová jeskyně, moře a voda, integrace smutku z oddělení od své druhé poloviny při inkarnaci do mužského/ ženského těla, vztah k tělu, posvátný vztah, posvátná nevinnost. Spojení s předky, bytostmi hvězd, vědomí bezpodmínečné lásky, lemurské krystaly, společné tvoření. Komunikace s duší zemřelých, vaše vrozené schopnosti. Co je ta nejdůležitější věc, kterou jste na Zem přišli udělat? Těším se :) Cena: 70 €

09.06

2018
So 09:00 - 16:30 A32 TŘETÍ OKO 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

DUŠEVNÍ STAVY A TŘETÍ OKO. Tento kurz je věnován hlubšímu pochopení různých duševních stavů a psychospirituální krizi. Je pro ty, kteří ví, že tyto stavy mají pro společnost a rozvoj vědomí velký význam, a oni k tomu mají přispět. Na kurzu si projdeme celou škálu duševních stavů a poruch - syndrom vyhoření, sebepoškozování, alkoholismus, psychóza, deprese, hraniční porucha atd. Spojíme to s tématem třetí oko, indigový aspekt, vyšší vnímání a citlivost. Těším se :)

16.06

2018
So 09:00 - 16:30 A22 FYZICKÉ TĚLO A ROZVOJ DUCHA 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

FYZICKÉ TĚLO A ROZVOJ DUCHA. Na kurzu budeme procházet orgány, žlázy a části těla, které souvisí s kosterní, močovou, lymfatickou, pohlavní, trávicí, oběhovou, dýchací, svalovou, nervovou, endokrinní a kožní soustavu. Témata: Pohyby duše, vy a rytmus celku. Fyzické tělo v rytmu, éterné tělo pružné, astrální tělo vyrovnané, Já silné. Rozvinutí vnitřních schopností. Podle možností přidáme další prvky: Práce na hranicích - uvědomit si svou energii a své hranice. Učení přes načítání informací. Komunikace ducha s duchem - vyřizovat impulzy na úrovni ducha. Těším se :)

17.06

2018
Ne 09:30 - 16:30 A12 HVĚZDNÉ NAPOJENÍ A KRYSTALY 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

KRYSTALY. Krystaly harmonizují člověka s jeho okolím. Specifické krystaly nám pomáhají se energeticky ochránit, získat pojetí pevných hranic, zpřístupnit nové techniky léčení a sladit své vibrace. Propojení s obrovskými krystaly v zemi nás vede do souladu se změnami, které probíhají na galaktické úrovni. Témata: krystaloterapie, práce s krystaly, srdeční centrum a růženín, uzemnění a turmalín, transformace a ametyst, hůlka a sladění energetického pole, krystaly a Atlantida a Lemurie, hůlky a vytváření sítě z krystalů, Stonehedge a Carnac, megalitické stavby na Maltě, krystaly v moři na Santorini, krystalická mřížka Země. Naše setkání bude probíhat pár dní před letním slunovratem. Těším se :)

22.09

2018
So 09:30 - 16:30 A31 KRČNÍ CENTRUM A TŘETÍ OKO 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

KRČNÍ CENTRUM A TŘETÍ OKO. Krční centrum ukazuje, jak pravdivě vyjadřujeme své pocity a to, za čím si stojíme. Zaručuje dobrou komunikační schopnost s okolním světem, člověku je rozuměno, a tak se i cítí. Krční čakra je spojená se starodávným Egyptem. Třetí oko nám zajišťuje schopnost vize a rozhledu, jasnost mysli a schopnost vyššího tvoření. Témata: hlas - kořen naší osobní síly, tónování a vyjádření autentického hlasu, oblast krku a šíje, páteř a architektura těla. Upřímná a empatická komunikace, naslouchání a celostní vnímání. Veřejný projev, spolutvoření a realizace. Realizujeme svým srdcem a uvolněný hlas nám k tomu dodává potřebnou energii. Skutečná síla vychází z harmonizace s okolím. Naše setkání je spojeno s oslavou podzimní rovnodennosti a sezónním pročištěním. Je to jeden ze čtyř dnů v roce, kdy se po celé Zemi setkávají lidé se stejným záměrem.

23.09

2018
Ne 09:30 - 16:30 A32 TŘETÍ OKO 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

HYPERSENZITIVNÍ LIDÉ A TŘETÍ OKO. Hypersenzitivní lidé intenzivně vnímají a reagují. Dávají do souvislostí, pro jiné, nepodstatné věci. Mají tendenci směřovat své myšlení k ideálnímu stavu věcí, k harmonii a spravedlnosti. Jsou v permanentním propojení se vším kolem. Nejsou schopni se distancovat od energií druhých lidí, jejich úkolem je poukazovat na to nevyjádřené. To, co druzí jsou schopní ukrýt v nitru, oni nemohou. Mohou být jednoduše přesyceni informacemi, mohou se cítit nepochopení, mít příliš vysoké nároky a tendenci se vyhýbat konfliktům. Mají vyvinuté třetí oko a jsou velmi nadaní jedním směrem. Témata: Rozdíl mezi vyšší citlivostí a přecitlivělostí. Práce se emocemi. Hranice, jak se pohybovat ve své energii. Uzemnění. Vyšší citlivost a její úkol ve společnosti. Třetí oko a práce s informacemi, které dostáváme díky vyšší citlivosti. Citlivá část a část, která ji ochraňuje. Procvičení jasnozřivých schopností. Těším se :)


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.