Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]

Kalendář akcí

Přednášky


Kurzy a semináře

DATUM DEN ČAS KOD KURZ

30.04

2018
Po 09:00 - 16:30 A11 INSTINKT, NESPOUTANÉ JÁ 

TYP: OSTATNÍ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

INSTINKT, NESPOUTANÉ JÁ. Instinkt nám pomáhá sladit vnitřní touhy s tím, jak jednáme a rozpohybovat emoční zamrznutí. Přináší vnitřní teplo, přijetí, naplnění vnitřní touhy a chrání naši energii, abychom si uvědomili svůj limit, kdy už nemůžeme dát více. Zajišťuje schopnost vidět svou vlastní cestu a jít po ní, prohlédnout naši naivitu, slabý náhled na motivy ostatních, nepozornost k náznakům v okolí nebo tendenci následovat to, co je silnější, bez ohledu na to, jestli je to správné. Instinkt ochraňuje naše psychické teritorium, naše svaly. Pokud máme úkol a vizi, mít náhled na situaci a nenechat se smést z cesty drzými nároky. Abychom to poznali, musíme si být vědomi svého ega a emočního sklepa, kde jsme pohřbili své emoce a touhy. Je to mít na výběr - nastavit štít, seknout mečem nebo otevřít srdce. Témata: Spojení s ženským/mužským srdcem, tanec na spojení se zemí, na základní, sakrální a solární centrum. Vysledování skutečnosti. Zasvěcení v podzemním lese. Tento seminář je určen pro síly, které jsou v nás přehlížené a nepochopené. Nespoutané Já nás učí čelit velké síle. Pokud to uděláme, nějaká část této síly připadne nám.

01.05

2018
Út 09:00 - 16:30 A21 LÁSKA A VZTAHY 

TYP: OSTATNÍ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

LÁSKA, VZTAH, DOTEK. Toto jarní setkání je pro muže a ženy, kteří se chtějí v období Beltainu a prvního máje otevřít lásce, přijetí a dotekům. Vše je v tomto období o lásce. Budeme se věnovat vyrovnání živlů v sobě, abychom tělu dodali energii elementu, kterou potřebuje. Budeme se věnovat srdečnímu centru - tancem, dotekem, růženínem. Spojíme se s bohyní lásky a krásy Afroditou a archetypem kněžky lásky, která pečuje o posvátný oheň v těle. Témata: vztah mezi mužem a ženou, zážitek bezpodmínečné lásky v těle, blízkost a hranice, vnímání reality druhého, vaše potřeby v partnerství, sexualita, nový život, vize, obnovení a úcta. Těším se :)

26.05

2018
So 09:30 - 17:00 A41 ATLANTIDA A LEMURIE, POSELSTVÍ PRACOVNÍKŮ SVĚTLA 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: CENTRUM RADOSŤ, LÝCEJNÁ 4, BRATISLAVA

ATLANTIDA A POSELSTVÍ PRACOVNÍKŮ SVĚTLA. Pozvání od: dávné civilizace Atlantida. Pro: tvou duši. Kam půjdeme: k sobě, domů. Co budeme potřebovat: otevřené srdce i odvahu, důvěru i ostražitost. Proč: Vzpomenout si, získat podporu a péči, spojit se se svou skupinou duší. Témata: Společné léčení, vyrovnání energií, nový rytmus, práce s krystaly ve dvojicích. Atlantské vědomí, tón duše, třetí oko, specifické krystaly, delfíni. Chrám jednoty a Chrám zvuku a barev, láska a jednota, váš život v Atlantidě, jasné myšlení, přijetí svých schopností a schopnosti manifestace. Pád Atlantidy, současnost a budoucnost. Indigoví a křišťáloví jedinci, lidský anděl, hvězdné duše a fialový (vůdčí) jedinec. Je tu východ slunce a klidné moře, teplé, oranžové světlo proudí na uklidněný svět... Těším se :) Cena: 70 €

27.05

2018
Ne 09:30 - 17:00 A41 ATLANTIDA A LEMURIE, POSELSTVÍ PRACOVNÍKŮ SVĚTLA 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: CENTRUM RADOSŤ, LÝCEJNÁ 4, BRATISLAVA

LEMURIE A POSELSTVÍ PRACOVNÍKŮ SVĚTLA. Pozvání od: dávné civilizace Lemurie. Pro: tvou duši. Kam půjdeme: k sobě, domů. Co budeme potřebovat: otevřené srdce i odvahu, důvěru i ostražitost. Proč: Vzpomenout si, získat podporu a péči, spojit se se svou skupinou duší. Témata: Společné léčení, vyrovnání energií, nový rytmus, práce s krystaly ve dvojicích. Spojení se zemí, s krystaly země, sluncem, hvězdami. Křišťálová a ametystová jeskyně, moře a voda, integrace smutku z oddělení od své druhé poloviny při inkarnaci do mužského/ ženského těla, vztah k tělu, posvátný vztah, posvátná nevinnost. Spojení s předky, bytostmi hvězd, vědomí bezpodmínečné lásky, lemurské krystaly, společné tvoření. Komunikace s duší zemřelých, vaše vrozené schopnosti. Co je ta nejdůležitější věc, kterou jste na Zem přišli udělat? Těším se :) Cena: 70 €

09.06

2018
So 09:00 - 16:30 A32 TŘETÍ OKO 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

DUŠEVNÍ STAVY A TŘETÍ OKO. Tento kurz je věnován hlubšímu pochopení různých duševních stavů a psychospirituální krizi. Je pro ty, kteří ví, že tyto stavy mají pro společnost a rozvoj vědomí velký význam, a oni k tomu mají přispět. Na kurzu si projdeme celou škálu duševních stavů a poruch - syndrom vyhoření, sebepoškozování, alkoholismus, psychóza, deprese, hraniční porucha atd. Spojíme to s tématem třetí oko, indigový aspekt, vyšší vnímání a citlivost. Těším se :)

10.06

2018
Ne 09:30 - 16:30 A32 TŘETÍ OKO 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

HYPERSENZITIVNÍ LIDÉ A TŘETÍ OKO. Hypersenzitivní lidé intenzivně vnímají a reagují. Dávají do souvislostí, pro jiné, nepodstatné věci. Mají tendenci směřovat své myšlení k ideálnímu stavu věcí, k harmonii a spravedlnosti. Jsou v permanentním propojení se vším kolem. Nejsou schopni se distancovat od energií druhých lidí, jejich úkolem je poukazovat na to nevyjádřené. To, co druzí jsou schopní ukrýt v nitru, oni nemohou. Mohou být jednoduše přesyceni informacemi, mohou se cítit nepochopení, mít příliš vysoké nároky a tendenci se vyhýbat konfliktům. Mají vyvinuté třetí oko a jsou velmi nadaní jedním směrem. Témata: Rozdíl mezi vyšší citlivostí a přecitlivělostí. Práce se emocemi. Hranice, jak se pohybovat ve své energii. Uzemnění. Vyšší citlivost a její úkol ve společnosti. Třetí oko a práce s informacemi, které dostáváme díky vyšší citlivosti. Citlivá část a část, která ji ochraňuje. Procvičení jasnozřivých schopností. Těším se :)

16.06

2018
So 09:00 - 16:30 A22 FYZICKÉ TĚLO A ROZVOJ DUCHA 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

FYZICKÉ TĚLO A ROZVOJ DUCHA. Na kurzu budeme procházet orgány, žlázy a části těla, které souvisí s kosterní, močovou, lymfatickou, pohlavní, trávicí, oběhovou, dýchací, svalovou, nervovou, endokrinní a kožní soustavu. Témata: Pohyby duše, vy a rytmus celku. Fyzické tělo v rytmu, éterné tělo pružné, astrální tělo vyrovnané, Já silné. Rozvinutí vnitřních schopností. Podle možností přidáme další prvky: Práce na hranicích - uvědomit si svou energii a své hranice. Učení přes načítání informací. Komunikace ducha s duchem - vyřizovat impulzy na úrovni ducha. Těším se :)

21.06

2018
Čt 09:30 - 16:30 A12 HVĚZDY A KRYSTALY 

TYP: OSTATNÍ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

KRYSTALY ZEMĚ, VĚDOMÍ KRYSTALŮ. Krystaly užíváme k léčení, telepatii, spojení se zemí a s vyššími světy. Energeticky nás regenerují a ukotvují světelné tělo. Spojují nás s krystalickou sítí Země. Pomáhají při práci na osobní úrovni - samostatně pracovat se svým energetickým polem. Na planetární úrovni nám pomáhají ukotvovat světlo na Zemi a spojit se s krystalickou sítí planety, kde je uchována světelná paměť, moudrost Země a její potenciální vývoj. Vědomí krystalů v nás aktivuje určení pro osobní i planetární vzestup. Budeme pracovat s krystaly. Témata: léčení s krystaly, krystaly Země, krystalická síť planety, krystaly a starodávné civilizace, Stonehedge a Carnac, megalitické stavby na Maltě, krystaly v moři na Santorini. Tento kurz je spojen se sezónním pročištěním a oslavou letního slunovratu. Těším se :)

22.09

2018
So 09:30 - 16:30 A31 KRČNÍ CENTRUM A TŘETÍ OKO 

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4

KRČNÍ CENTRUM A TŘETÍ OKO. Krční centrum ukazuje, jak pravdivě vyjadřujeme své pocity a to, za čím si stojíme. Zaručuje dobrou komunikační schopnost s okolním světem, člověku je rozuměno, a tak se i cítí. Krční čakra je spojená se starodávným Egyptem. Třetí oko nám zajišťuje schopnost vize a rozhledu, jasnost mysli a schopnost vyššího tvoření. Témata: hlas - kořen naší osobní síly, tónování a vyjádření autentického hlasu, oblast krku a šíje, páteř a architektura těla. Upřímná a empatická komunikace, naslouchání a celostní vnímání. Veřejný projev, spolutvoření a realizace. Realizujeme svým srdcem a uvolněný hlas nám k tomu dodává potřebnou energii. Skutečná síla vychází z harmonizace s okolím. Oslavíme spolu podzimní rovnodennost, která pak proběhne 23. 9. ve 3:55 v noci. Bude to příprava na podzim se sezónním pročištěním. Těším se :)


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.