Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Letní slunovrat 2018

PUBLIKOVÁNO: 23.06.2018, AKTUALIZACE: 14.08.2018

1. Před slunovratem. Schyluje se k letnímu slunovratu, který letos proběhne 21. 6. ve 12:08. Už je všechno ve vyšších úrovních nachystané. Během letního slunovratu to jen necháme proběhnout.

Ať jsme kdekoliv, 21. 6. se aktivují místa, které slouží jako portály k otevření proudu světla dopadajících na Zem a udržení harmonie na planetě.

Je to například Stonehedge, pyramidy v Gíze nebo megalitické chrámy na Maltě. Jsou to silné energetické místa, kde už dříve sloužily jako energetická podpora planety. Odtud se energie šíří dál, do okolí, do krajiny, přes menhiry apod. Až se tento proces dokončí, zavládne klid.

Energie, která má být ukotvena, byla vyslána nadčasovým prostorem. My se k tomu jen přidáme a společně uděláme, co je třeba. Tato práce probíhá v poklidu. Není třeba se tu o něco snažit. Buďme v tyto dny na příjmu.

Na Zemi se v den letního slunovratu setkává spousta skupin. Každá je na jiné vibrační úrovni. Společně zachytí přicházející energii a udělají, co je třeba. Na této práci se už dohodli na vyšších úrovních. Najděte si tu svoji skupinu. Každý do této skupiny přináší své specifické napojení, které ještě více nasměruje určení jejich konání.

Na planetě už nejde primárně o rovnováhu mezi dobrem a zlem nebo mužským a ženským principem. Jde o jejich průnik, vytváření třetí cesty, uvolnění a synergii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2. Letní slunovrat. Společná práce v kruhu. To, co jsme během letního slunovratu ukotvili, přináší na Zem vnitřní stabilitu a vyrovnanost. Je to jako zasazení jemnohmotného stromu, který prorůstá fyzické tělo a dává mu oporu a schopnost přijímat jemnohmotnou výživu.

Je to pro tuto dobu potřebný "potravinový doplněk", který umožňuje, aby srdeční centrum zůstalo otevřené. S Matkou Zemí se v tento den propojilo spousta lidí - celá zeměkoule se rozzářila.

Jedna žena z naší skupiny, strážce krystalů srdce Matky Země, říká: „Došlo k ukotvení energetické spirály z vesmíru za pomoci kotvy do jádra Země. Energie se pak ukotvila přímo do krystalu jádra Země.

Pomocí přítomných lidí jsme jí dokázali společně otevřít cestu skrz Zemi na druhou stranu a krystal jádra Země ji přes své vrcholy transformuje do té nejlepší podoby, která je potřebná v danou chvíli. Cítila jsem obrovskou radost zeměkoule.“

Ivana Valová
www.atlantskaskola.cz

Barevné obrázky: Lada Antalová
Černobílý obrázek: Lena Belzová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.