Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Co děláme

PUBLIKOVÁNO: 27.08.2017, AKTUALIZACE: 14.08.2018

1. Jsme ve spojení s jemnou, vytříbenou energií, přes kterou vytváříme mezi sebou spojení. Proudí tu láska. Setkáváme se fyzicky a jsme mezi sebou ve spojení na dálku. Vždy se propojíme ve správný čas.

Díváme se do očí. Není to propojení, kde si něco předáváme. Nic v té chvíli nepotřebujeme. Každý je ve svém srdci, je celistvý a vnímá. Pracujeme s vyššími úrovněmi vědomí. Vzpomínáme si na jiné druhy propojení.

Tato frekvence je atlantská, křišťálová. Je hodně vysílací, vysokovibrační. Přináší nové energie, světelné zprávy, celistvost. Šíří se po Zemi. Tato křišťálová frekvence vyrovnává a slaďuje mužské a ženské energie v každém z nás.

2. Vidím skupinu lidí, kteří pracují se světelnými liniemi, které souvisí s posvátnými místy na Zemi. Pracujeme v nadčasovém prostoru, na úrovni třetího oka, v souladu mužského a ženského principu.

Telepaticky komunikujeme. Cestujeme v čase a v prostoru. Navštěvujeme Santorini, megalitické stavby na Maltě, pyramidy v Egyptě. Jsme propojovateli energií více dimenzí. Z tohoto propojení si odnášíme informace a vhledy, které nám pomáhají žít v těchto vibracích v běžném životě.

3. Sedím na hoře na Santorini. Dívám se do dáli, na moře. Má duše zní tónem, který se ladí s okolní krajinou a zní atlantskými tóny. Jsem spojená se vším na Zemi - s lidmi, kteří jsou daleko - s bytostmi, kteřé rezonují s touto tóninou. Jsme spojení pomocí světelných linií, které prochází Zemí a jinými dimenzemi. Proudí jimi informace. Těmito tóny a jemnými vibracemi se linie znovu spojují a sílí, harmonizují nás a planetu.

4. Atlantida je moje srdcová záležitost. Část mě je spojená s Atlantidou - její záležitosti vynést na povrch. Atlantida není vysněná země. Je to stav, do kterého se dostaneme a ve kterém se můžeme ztratit pro iluze, které jsme si vytvořili a nemůžeme se jich vzdát.

Je to zkouška, jestli tentokrát zůstaneme ve spojení se sebou a necháme odejít to, co bylo pro nás drahocenné, když to mělo skončit - rozchod s partnerem, smrt dítěte, potopa chrámů míst, které jsme milovali.

Atlantida je touha srdce. Vzpomínka na to, jaké mohou být naše vztahy, když otevřeme své srdce, překročíme své ego a spojíme se s druhým člověkem. Atlantida je jemná vibrace srdce. Je to užití vyšších schopností ducha, v souladu s nižšími energetickými centry.

Atlantida je přístupná v energetickém systému člověka. Procházíme vývojem duše a ducha. Atlantské vědomí je jedna jeho část. Je to sledovat své vize a uskutečňovat je. Jsme vedeni.

Každý z nás prochází osobními lekcemi. Tím, že posílíme své slabé místo – místo, kde ještě nejsme vědomí a jsme v pozici oběti - vibračně se posílíme a další částí se dostaneme tam, kde jsme svými částmi, které jsou v souladu. Místo na těle, které je spojené s lekcí, kterou procházíme, se po pochopení otevře do podoby vybroušeného diamantu. Pak je i toto místo schopno čerpat jemnou energii. A my jsme více v souladu.

My, lidé, jsme skuteční.

Ivana Valová
www.atlantskaskola.cz


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.