Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Být v proudu

PUBLIKOVÁNO: 15.01.2018, AKTUALIZACE: 15.01.2018

Odměnou žití v proudu je přítomnost synchronicit. Neposlouchat, kam nás proud vede, je jako bojovat s hurikánem. Co pomáhá být v proudu:

1. Vnímat své pocity. Zavažte se tomu, že chcete být v proudu. Emoce vám řeknou, jestli jste v souladu. Nejděte do akce, když to tak necítíte. Pokud na něčem pracujete a uvědomíte si sebemenší odpor, přestaňte to dělat.

2. Jaká je vaše touha? Touha vytváří proud energie duše. Vesmír ví, po čem toužíte, často lépe, než vy. Chce vás dostat tam, kde máte být.

3. Uvědomit si svou fragmentaci. Vaše podvědomí může být roztříštěné na více částí, z čehož vyplývá, že máte v sobě protichůdné energie. Je to jako být na řece na loďce, která by mohla plout v proudu, ale díky protichůdným proudům vaší mysli se točíte pořád dokola.

4. Být jako ryba v oceánu. Jsme součástí jednoho celku. Máme zodpovědnost k věcem kolem nás. Nejsme nezávislí, jsme součástí tohoto celku. Proto je třeba se neustále přizpůsobovat celku. Někdo je tak sám sebou, že není v proudu a není schopen vyřizovat impulzy okolí. Učíme se, jak být v harmonii se sebou a s lidmi kolem nás. Buďme flexibilní, ochotní udělat změnu. Naše jistota je ve schopnosti odpovídat na podněty v současnosti, abychom nevpluli do „chřtánu žraloka“.

5. Pokud přijde inspirace, jednat rychle. Plujeme na vlnách na surfu. Máme jen 5 sekund na to, abychom reagovali na přicházející vlnu – inspiraci – na splnění úkolu. Máme možnost se nechat touto inspirací, která přišla, posunout. Tím, že jsme jednali a splnili úkol, využili jsme příležitost.

6. Být plně v přítomnosti, ve svém těle. Být jako děti, které když něco dělají, nic jiného je nezajímá. Nebo jako atlet, který běží. Přemýšlení o tom, jestli vyhraje nebo prohraje, ho může okrást o energii.

7. Uvědomit si v těle, jaké to je, když cítíte, že jednáte správně. Co nejvíce zažívat tento pocit ve svém životě.

8. Bytí v proudu vytváří synchronicitu. Synchronicita je to, co nemůže být vysvětleno jako příčina - následek. Je to propojenost mezi vaším proudem a proudem kolem. Synchronicita je ukazatelem, že jsme v proudu, že jsme ve správnou dobu na správném místě. Máme dobrý pocit z toho, co děláme a jak jednáme, protože se to děje na základě univerzálního načasování – znáte lepší pocit? Možná jeden by se našel? ;)

9. Každý den si najít chvíli na introspekci. Naše naladění je nejlepší nástroj a komodita pro bytí v proudu.

10. Do souladu, do proudu a do harmonie se budeme dostávat každý den, do konce svého života. Dostávat se do harmonie se sebou, s vesmírem, s okolím je nekonečný proces – nekonečný příběh :) Vše je neustále v pohybu, vše se neustále mění. Vlny neustále přichází, nové touhy se budou neustále objevovat, podmínky se nikdy nepřestanou měnit a my se budeme poznávat v dalších a dalších situacích.

11. Dělat to, co (nám) přináší radost. To je to nejdůležitější! Sledujte, co vám a okolí přináší radost. Sledujte i rizika, které vaše činnost přináší. Má to cenu. To, co děláme a z čeho máme radost, nás slaďuje a dostává do proudu. Žít s radostí je prvotní právo všech lidí na planetě.

Hezký den
Ivana Valová

Napsáno na základě videa Teal Swan, z něhož jsem vytáhla to nejpodstatnější a částečně upravila. 
www.atlantskaskola.cz


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.